ES SA İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ olarak bizler, 2015 - 2016 yılında yaptığımız sözleşmeler ile Goseoo ve Entegra ile birlikte Tripod oluşturmuş olan İstanbul meşeili bir şirketiz. 

Yaptığımız projeler ile sistemlerimizi sürekli geliştirerek yeni ve en güncel opencart hizmetlerini sizlere sunan, hizmetlerimizde genel misyon olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapmayı benimsemiş, kurum kültürüne sahip ülkemiz adına ciddi sermaye yatırımlarında bilişim sektörüne yön veren nadir kuruluşlardanız. Yazılımcı, Grafiker ve SEO’cu kadromuz ile sizlere tüm bilişim desteklerini veren, sosyal medya bağlantılarınız, Opencart modülleri üzerinden desteklenen size özel bir firma ile çalışmanın güvenini duymanızı diliyoruz.

Satışlarımızda KDV’li çalışarak devlet güvenceli hizmet sunmaktayız. Bilişim, Sosyal medya destekleri, Hosting hizmetleri, SEO yan kuruluş desteği ile birlikte çalışan firmamız ciddi yatırımların da merkezinde bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı bilişim dalında sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.