Whatsapp
Tıkla Ara
Opencart
Opencart E Ticaret Paketleri
Opencart Temaları
Opencart Modülleri
Opencart Hosting
Opencart Çok Satanlar

OPENCART

Opencart, E Ticaret web sitesi yapmak isteyen kişi ve kurumların kullandığı PHP yazılım dili ile oluşturulmuş olan Global bir E-ticaret altyapısıdır.
Opencart E Ticaret altyapısı nedir?

Opencart E Ticaret altyapısı, Opencart isimli PHP tabanlı dünya markası E Ticaret yazılımı dır. Kolay kullanımı ile dikkat çektiğinden dolayı kolayca öğrenilebilen ve Google uyumu ile de ün salmış büyük E Ticaret yazılımı olması birçok kullanıcının tercih sebebi olmasını da açıklamaktadır.

Opencart Global kimdir?

Opencart Global bir diğer adı ile Opencart Türkiye, Türkiye içerisindeki E Ticaret altyapısı isteyen kişi ve kurumlara yazılım hizmetleri sunan 2009 yılından bu yana camiadaki en büyük firma ve en yüksek çalışana sahip olan Opencart yazılım firmasıdır. Türkiye’nin 5 bölgesinde bulunan Bölge bayiileri ve Merkez İstanbul kuruluşu ile Türkiyedeki en önemli E Ticaret altyapı sağlayıcılarından biri konumundadır.

Opencart nasıl kurulur?

Opencart sisteminde ve diğer E Ticaret altyapılarında da, bazı gerekli olmazsa olmazlar bulunmaktadır. Bir web sitesine sahip olmak için öncelikle güzel bir tema ihtiyacınız vardır. Gerek E Ticaret altyapıları gerekse Kurumsal altyapılar için olsun, web sitesi kurulumu için bu gibi gereksinimleriniz bulunmaktadır. Dilerseniz hazır temalar alabileceğiniz gibi dilerseniz de özel tasarım E Ticaret siteleri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Opencart kargo entegrasyonu ve Opencart nedir sayfalarımızı da ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Hazır Opencart

Öncelikle temanızı seçtiniz ( özel tasarım ya da hazır opencart ) daha sonra bu tasarımın arka planında yazılım giydirilmesi yapılmalıdır. Bilhassa Opencart yazılım giydirildikten sonra, sisteminizi geliştirmeniz için sizlere de düşen görevler vardır. Öncelikle sisteminiz için Opencart modüllerinden seçimleriniz olacaktır. Dilediğiniz modülleri alarak Opencart sisteminizi sürekli geliştirme imkanına da sahipsiniz.

Opencart 2 ve Opencart 3 arasında ne fark var?

Opencart 2 versiyonu şuan gelişmekte olan Opencart 3 versiyonuna göre daha kullanışlıdır. Bunun sebebi Opencart 2 versiyonunda çok fazla Opencart Modülleri bulunmaktadır ve hepsi hazır kullanışlı ve uyumludur. Ancak Opencart 3 versiyonu henüz Global olarak dünyada da Opencart Türkiye dede henüz oturmamış durumdadır. Bunun sebebi modül sayısının henüz az olması ve tüm ihtiyaçlara karşılık verememesidir. Lakin 1 2 yıla kadar Opencart 3 versiyonu da oturacaktır elbette.

Opencart nedir nasıl kullanılır?

Opencart, dünyanın en büyük E Ticaret devlerinden biri olan E Ticaret yazılım firması nın çıkartmış olduğu E Ticaret yazılımı dır. Bu hususta Opencart en iyi Google uyumluluğu gösteren E Ticaret Yazılımı olarak görünmekte ve bilinmektedir.

Opencart nedir ne işe yarar?

Opencart, E Ticaret yapmak isteyen kişilere basit kullanımıyla hizmet veren dünyanın en büyük E Ticaret yazılımlarından biridir. Bu nedenle tüm E Ticaret yapmak isteyenlerin başlangıç ve kolay kullanımı için tasarlanmış Google uyumlu bir E Ticaret yazılımı dır.

E TİCARET

E Ticaret yapmak isteyen kişi ve kurumların ise en büyük ihtiyacı web sitesiolmaktadır. E-Ticaret web altyapısı üzerine kurulan yapılargerek alış veriş altyapısı gerekse sanal pos ödeme altyapısı olsunfarklılaştırılmış, özelleştirilmiş ve kurumsal sitelerin dışındaki yapılardır.

E Ticaret yapmak ve ETicaret içinde para kazanabilmek adına gerekli olan ilk şey E Ticaret sitesiolup, sadece E Ticaret web sitelerine de bağlı değildir. Günümüzde Pazaryeriolarak bilinen N11 Trendyol Hepsi burada gibi kuruluşlarda da satış yaparake-ticaret yapabilirsiniz. Bu da e-ticaretin farklı bir varyasyonu olarakkarşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde E-Ticaret yapabilmek için de daha ziyade eticaret entegrasyonu gibi bir open cart pazaryeri entegrasyonukullanırsanız çok faydalı olacaktır.

E-Ticaret Nedir?

E Ticaret, Elektronik ticaret anlamına gelen ve online olarak World wide web (internet ) üzerinden yapılan alış veriş işlemidir. E Ticaret yapmak isteyenkişilerin Online alış veriş işlemleri için, ürettikleri veya alıp sattıklarıürünleri internet ortamında sergilemeleri ile elektronik ticaret yapılmaktadır.

E-Ticaret nasıl yapılır?

E Ticaret, yukarıda daanlatıldığı üzere, ürünlerin alıp satıldığı online ortama uydurulmasıişlemidir. Peki bu işlemler nasıl başlatılır ve E Ticaret nasıl yapılır diyesorulduğunda ise; Sergilenmek istenilen ürünlerin ürün fotoğraflarının ve ürünözelliklerinin yazılarak, müşterilerin alış veriş yapabilmelerine hazır halegetirilmeleri beklenmektedir. Daha sonra ise bu ürünler, gerek pazaryerlerigerek web siteleri ve hatta İnstagram ve Facebook gibi sosyal mecralardayayınlanması ve müşteri kitlelerine gösterilmesi ile e-ticaret işlemleribaşlanmış olur.

E-Ticaret ne satabilirim?

E Ticaret ne satabilirim sorunun en güzel cevabı yoktur, lakin birkaçşekilde E Ticaret yaparken ne satabileceğinizi belirleyebilirsiniz…

 

E-Ticaret XML Sistemi; Farklı birçok üreticiden toplanan xmller ile farklıkişilerin ürettiği ürünleri dropshipping denen yöntem ile kendi sisteminizeçekerek aracı satış al-sat yapmak anlamına gelmektedir.

E-Ticaret Üretim Sistemi; Kendi üretmiş olduğunuz ürünleri e-ticaret sitenizeekleyerek satış yapmak anlamına gelmektedir.

E-Ticaret Aracı Üretim Sistemi; Kendiniz üretmeyip, satmak istediğinizürünleri ürettirmek ve daha sonra e ticaret sisteminize ekleyerek satışınıyapmak demektir. Üretim yaptırtarak satış yapmak en kazançlı e ticaretsistemlerinden biridir.

 

E-Ticaret Siteleri

E Ticaret siteleri dendiğinde akla gelen 3 farklı anlaşılma bulunmaktadır.

 

E-Ticaret yapan siteler; İçlerinde ürünlerin bulunduğu ve Online ticaretyapmakta olan alış veriş siteleri.

E-Ticaret aracılığı yapan siteler; N11 – Hepsiburada – Trendyol –Gittigidiyor – Çiçeksepeti – Amazon gibi Pazaryeri siteleri.

E-Ticaret sitesi hazırlayan siteler; Opencart Global gibi E Ticaret websitesi hazırlayan web sitesi yazılım ekipleri.


http://goo.gl/UzNRv1

 

OPENCART TÜRKİYE

OpencartTürkiyeOpencart Tema ve Opencart Modülleri nde ayrıca Opencart E Ticaret sistemyazılımlarında başarısını gösteren Opencart Global ‘in üstlendiği ve yıllardır 30 çalışan arkadaşımızın birlikte inşaa ettiği bir E-Ticaret hareketidir. İnternet sitesi kurma adı altında yapmış olduğumuz diğer sitelerimizden biri de Site Kurma olarak gösterilebilir. Dilerseniz e ticaret dışında olan kategoriler için bu siteyi de inceleyebilirsiniz.

Opencart E Ticaret te binlerce firmaya satmış olduğumuz Opencart E Ticaret Paketi ve Opencart E Ticaret Paketleri yanında Opencart SEO eklentileri, büyük başarılara imza attı. Bu başarı kullanıcılarımızınkazançları ile sabit olmakla beraber toplamda yüz binlerce lira kazanan müşterilerimiz Opencart E Ticaret paketleri yanında Opencart Tema, Opencart Modülleri ve Opencart SEO hizmetleri ni de alarak muhteşem başarılara imzaatmaları ile sonuç verdi. Tüm müşterilerimizi tek tek tebrik ediyoruz.

Bunların dışında Opencart kurulum ve Opencart Kurulumu nda daOpencart destek hizmeti ni sunan tecrübeli ekibimiz yıllardır piyasanın atardamarı konumundadır. Opencart Türkiye ‘deekip çalışmasının önemini vurgulayan ve bu noktada Opencart Hizmetleri ‘ndezirveye çıkan tüm ekibimize de bir kez daha saygılarımızı sunarız.

Opencart kolay gibi gözükse de temelinden başlayarak OpencartSEO su ve Opencart Modülleri ile desteklendiği takdirde ancak başarıyakavuşabilen bir sistemdir. Bir de Opencart xml entegrasyonu nu unutmamakgerekir ki, tüm Pazaryerlerinde etkin kullanım sağlanabilsin.

Ekip olarak hem Opencart Temaları hem Opencart Modülleri hem deOpencart SEO yanında Opencart Pazaryeri entegrasyonu ndada sizlerle beraberiz.Bu büyük başarının yanı sıra Opencart Global Türkiye, Dijital Pazarlama firmasıolarak ta yanınızda durmaktadır. Ekibimizin Opencart uzmanı olması ve Opencarthizmetleri nin kaliteli olması gerektiği gerçeğini unutmayan yapısı sayesindesiz de birçok Opencart E Ticaret website başarısının altına imza atabilir vehayallerinize kavuşabilirsiniz.

Yeter ki bizlerden Opencart konusunda Opencart destek veOpencart servis hizmeti almayı unutmayın ve bir yerden başlayın. OpencartTemaları ve Opencart E Ticaret paketleri nde olan uzmanlığımızı Opencart Türkçedaha doğrusu Türkçe Opencart kurulumu ile de destekliyor ve gerek altyapıgerekse Opencart tasarım desteği ile sitenizi zenginleştiriyor ve size özeltasarımlar ile geliştirilmiş open cart yazılımı yapıyoruz.

Opencart Türkiye ekibiTürkiye’nin Opencart ekibi Opencart Global tüm Opencart soru ve sorunlarınızdayanınızda olan muhteşem bir ekip olarak sizlere 12 yıldır güven vermektedir.Opencart Global ile Opencart ta kazanmak çok kolay. N11 Satış Arttırma ve N11Analiz Programı için E Ticaret Entegrasyon firması için ve tüm talepleriniziçin bizlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle bizim önerimiz E TicaretProgramı kullanırken Entegrasyon Programı için de bizleri aramanızdır. Aynışekilde Hepsiburada Satış Arttırma ve Trendyol Satış Arttırma için de aynışekilde bizleri arayabilirsiniz. Bunu anasayfa kapak resmimizde de sizleregöstermekteyiz.

https://www.opencartglobal.com/image/catalog/webp/opencart.webp

Open Cart Türkiye ekibi olarak uzun yıllardır bir mottomuzbulunuyor. Yapı olarak Türkiyedeki her E Ticaret başlangıcı yapan kişi vekuruma destek olmak daha ziyade yaptığımız işe saygı gereği olarak görüyoruz.Bu noktada Opencart Global olarak elimizden gelen her tür yardımı yaparak,

Open Cart Türkiye ‘ye destekolmak üzere çaba sarf ediyoruz. Gelin sizler de, tüm iyi niyetimizle sistemdekien güvenilir firma ile başlayın.

Hayırlı ve Bol Kazançlar dileriz…

OpencartGlobal