Whatsapp
Tıkla Ara

Opencart Demo - Opencart Demo Türkçe - Türkçe Dil Demo

OPENCART DEMO

 

Opencart demo isteyen herkes gerekli yabancı dildeki demoyu direkt opencart ana sitesinde görebilir ve inceleyebilir. Ancak opencart demosu genel kaynaklarda İngilizce olduğundan dolayı, Türkçe bir opencart bulmak hayli zordur.

 

Ancak dil dosyalarından tüm sistemin Türkçeleştirilmiş versiyonunun bulunması için araştırmalar yapabilir ya da direk bizleri arayarak Türkçeleştirilmiş opencart sistemine ulaşabilirsiniz. Opencart demo bakacaksanız öncelikle hangi opencart versiyonuna bakacağınıza da karar vermeniz gerekiyor. Opencart 2 demo veya opencart 3 demo versiyonları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu noktada seçim size ait olacaktır.Demo opencart ı incelerken, dikkat etmeniz gereken önemli bi nokta, sistem içerisinde istediğiniz bazı modüller olmayacaktır. Demo versiyonu her zaman modülsüz bir sistem olarak temiz opencart sistemi olarak sizlere gösterilir. Ancak Opencart Global içerisinde istediğiniz demoda birçok farklı modül de içeride olarak sizlere gösterilir. Bu ne demektir diyecek olursanız, gelişmiş bir opencart demosu görmeniz ancak bizim sistemimizde mümkün olacaktır.

OPENCART DEMO TÜRKÇE

 

Opencart demo Türkçe versiyonunu Opencart Global’den bizleri arayarak isteyebilirsiniz. Opencart Türkçe demo sunu her yerde bulamayacağınız gibi, dil dosyalarının bu kadar temiz haline de rastlamanız diğer Opencart satıcılarında hayli zordur.
Elimizde hem opencartın full Türkçe opencart sistemi bulunuyor, hem de sizlere gereken tüm kargo pazaryeri gibi harici entegrasyonları da Türkçe opencart içinde görebileceğiniz bir sistem sunuyoruz. Opencart Türkçe demo sistemini görmek istiyorsanız, hemen Opencart Global olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Elimizde hem modüler olarak gelişmiş hem de sizler için özelleştirilebilecek demolar bulabilirsiniz. Bu nedenle Türkiye de Opencart konusunda gerçek bir yardıma ihtiyacınız var ise veya demo incelemek istiyorsanız bizlere ulaşmalısınız.


AÇIK KAYNAK YAZILIM NEDİR

 

Açık kaynak yazılım, kodlaması yapılmış ve daha sonra geliştiricilere bırakılmış olan sistemlerdir. Opensource olarak da bilinen açıkkaynak yazılım sistemleri modüler sistemler olduğu için istediğiniz gibi geliştirebileceğiniz sistemlerdir. Bu sebeple kendinize özelleştirilmiş bir yapı istiyorsanız Opencart kullanmanız sizler için çok faydalı olacaktır.

 

Open source yazılım ların birçok örneği bulunmaktadır, sadece opencart değil birçok farklı açık kaynaklı yazılım bulunmaktadır. Ancak sizi temenni ederiz ki Opencart tüm dünyada kullanıcı sayısı olarak 1.3 milyondan fazla e ticaret web sitesi kullanıcısı olan 1. Büyük E Ticaret devi sistemdir.Diğer açık kaynak kod sistemine sahip olan sistemler ile Opencart’ın en büyük farkı, Opencart’ın modüler sistemlerinin çok uygun fiyatlarda olması ve geliştirici sayısının çok yüksek olmasıdır. Neredeyse tüm dünyada 100 binin üzerinde geliştiricisi olan Opencart, diğer açık kaynak kod yapısına sahip sistemlerden çok daha üstün konumdadır. Opencart, eğer isteklerinize göre düzenlenirse sizin için de en kullanışlı ve en iyi E Ticaret altyapısı olacaktır.

Hayırlı ve Bol Kazançlar dileriz…

Opencart Global