Whatsapp
Tıkla Ara

Opencart indir - Opencart download - Opencart nasıl kurulur

OPENCART İNDİR

Opencart indir aramalarının son zamanlarda ciddi bir yoğunluk yaşaması, sizlere bu makalemizi bilgilendirme amaçlı olarak yazmamızı sağlamıştır. Opencart indirmek için öncelikle Opencartın ana sayfasına girerek kendi indirmek istediğiniz opencart versiyonunu seçmek durumundasınız. Opencart verisyonları birbirlerinden farklı olduğu için kullanımları ve içerikleri de birbirlerine göre farklılıklar göstermektedir.Ancak tavsiye edecek olursak öncelikle opencart 2 versiyonlarından başlarsanız sizler için çok daha iyi olacaktır. Bunun sebebi ise opencart 3 versiyonları yeni çıkan ve geliştirilen sistemler olduğu için opencart 'ın ayrıca modüler bir yapısı olduğu için opencart 2 versiyonlarının modülleri piyasada çok daha fazlaca bulunmaktadır. Bu nedenle sisteminizi opencart 2 versiyonunda çok daha cüzzi ücretler ile modüfiye edebilirken 3 verisyonları henüz daha tam oturmamış ve sizleri de ciddi manada yoracak bir yapıdır.

Opencart'ın en önemli özelliklerinden biri olan modüler sistemi, istediğiniz konfigürasyonları kısa sürede sizler için hazırlayacak ve sisteminiz tam istediğiniz noktaya gelecektir. Ancak opencart 3 verisyonunda ise yeni çıkan ve birbiri ile uyumsuz modüllerin olması ve ücretlerinin yüksek olması sizleri ciddi manada geriye çekebilir. Opencart indir diğinizde elinizde opencart'ın saf dosyaları olacaktır ve bu dosyaların opencart modülleri ile desteklenmesi gerekir aksi halde indirdiğiniz opencart sistemi sadece cılız bir yapı olarak kalacaktır. İşbu halde Opencart Global 'e ulaşarak bizler aracılığı ile hem modüler sisteminizi geliştirebilir hem de dilerseniz opencart için çok daha uygun fiyatlar ile çalışmalar da yaptırabilirsiniz. Burada önemli olan şudur ki, bir çok müşterimiz opencart 'ı kurmaya çalışıp kuramayıp bizi ziyaret edip baştan keşke sizle çalışsaydım demişlerdir. Dolayısı ile hem zaman kaybı yaşayıp hem de işten soğumanızı istemeyiz. Bu sebeple en başından bizlere ulaşmanız sizler için çok daha güzel olabilir kaldı ki birçok müşterimizin dillerinden duyduklarımızı duysaydınız inanın ilk önce bizi arardınız...

OPENCART DOWNLOAD

Opencart download aslında opencart indirmek ile aynı manaya gelmektedir. Burada sadece versiyon farkları yüzünden bazı versiyonları direk yabancı sitelerden ilk çıktıklarında download ettiğiniz için, dolayısı ile opencart download aramalarda yükselmektedir. Bir de yazılımcı arkadaşların bir çoğu ellerinde olmadığı için gerektiğinde opencart download yazıp indirme yoluna gidiyorlar.Burada önemli olan aslında versiyon yukarıda da bahsettiğimiz üzere, opencart 2.0 - 2.1 veya 2.2 versiyonları bizim nezdimizde şuan 3 sisteminden daha iyi olabilir sizler için. Çünkü artimetiği doğru yapan kullanıcılar genellikle bir versiyon oturmadan tam olmadan diğerine geçmek istemiyorlar. Burada sizin için en önemlisi modüler sistemlerin tam olması ve tam şekilde çalışması. Bu sebeple opencart download ederken hatta tema seçimi bile yaparken opencart  versiyonlarına göre seçmeniz sizler için çok ideal bir yapı olacaktır.

Opencart ı download ettiniz, aşağıda yazacağımız tema seçimi konusunu da hallettiniz, modüler sistemler için mutlaka ki ihtiyacınız olacak bizlere. Çünkü her ne olursa olsun, temiz bir kurulum sonrasında bile, modüler sistemlerin çakışmaması sizler için çok büyük önem arz edecektir. Opencart Global her zaman olduğu gibi burada da devreye girecektir.

OPENCART TEMA SEÇİMİ

Opencart tema seçimi sizler adına en önemli husustur. Bakın her zaman görsel çok büyük önem aşır en büyük firmaların bile en çok dikkat ettiği şey görseldir. Bu nedenle düzgün bir opencart tema seçimi, veya özel tasarım tema yaptırmak sizler için çok büyük önem taşıyacaktır. Şu şekilde düşünün bugün İnstagramın patlamasının ve dünyaya yayılmasının sebebi nedir? Görsel görsel görsel... Dolayısı ile mağazanızın önü nasıl görünürse insanlar oraya her zaman daha çok ziyarette bulunacaklardır. Bu noktada Opencart tema seçimi ( daha ziyade kendiniz için bizlere özel tasarım yapılar da kurdurabilirsiniz ) her zaman en çok dikkat etmeniz gereken yer olacaktır. Çünkü opencart bu tema üzerine entegre edileceğinden kimse sizin yazılımınızı bilmeyecek ancak ön görseliniz herkesin aklında kalacak ya da kalmayacaktır.

Opencartta temalarınızı seçmek ne kadar önemli değindikten sonra bu temaları nerelerden seçebilirsiniz konusuna da gelecek olursak, opencart temalarınızı global birçok tema satan yerden ya da Opencart Globalden bizleri arayarak da edinebilirsiniz. Opencart önyüzünüzü arka plandaki yazılıma giydirmek ve entegre etmek konusunda da bizlere ulaşabileceğiniz gibi, her konuda opencart söz konusu olduğunda Türkiyenin en büyük yazılım firmalarından olan Opencart Global'e ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Tema da seçildikten sonra artık sıra diğer gereksinimlerinizi bilerek bunları çözümlemekte.

OPENCART GEREKSİNİMLERİ

Opencart gereksinimleri birbirinden farklı ve aslında birçok gereksinim bu hususta mecburi olacaktır. Öncelikle PHP yazılım dilini bilmek en büyük gereksinim olarak karşınıza çıkacaktır çünkü Opencart PHP yazılım dili ile yazılmış bir sistemdir. Bu noktada ikinci gereksiniminiz Mysql veritabanı yapısını bilmeniz olacaktır.

Çünkü Mysql veritabanı yapısı, sistem kurulumu için gerekli olacaktır veritabanı sizin en önemli alanınızdır tüm veriler burada tutulur. Bunun dışında hepsini içerisine koyabileceğiniz bir server kiralamanız gerekmektedir. Hosting veya server kiralayıp tüm sistemleri içerisine koyup bu şekilde world wide web yani internet ortamına koyacaksınız. PHP, Mysql, server sonrasında bir de bu sistemleri önyüz dediğimiz seçtiğiniz tema ile entegre etmeniz gerekiyor bu noktada da, önyüz ve arka yazılım tarafının entegresini yapacağınız için, bunca şey ile uğraşmaktansa bizleri arayıp ilk baştan daha hiç bu kadar zorlanmadan bizlere ulaşmanız daha akıllıca olabilir. Şimdi şu var ki, herkes kendi bildiği işi yapmalı değil mi?

Siz e ticaret yapmak istiyorsanız e ticaret yapmalısınız. Dolayısı ile, yazılımınızı veya özel tasarımınızı direk bizi arayarak kısa sürede kendi işinize başlamanız çok daha mantıklı olacaktır.

OPENCART NASIL KURULUR

Opencart nasıl kurulur aslında çok geniş bir açıklaması olan biz her ne kadar yazsak da sizlerin de çok fazla geliştirmek için uğraşmayabileceğiniz, karışık ve belki de düzgün kurulum için aylarca uğraşmanız gereken bir maratondur. Bu nedenle de hiç bu konuyu uzatmadan, PHP bilginiz yoksa, Mysql veri tabanı bilginiz yoksa, tasarımsal bilginiz yoksa opencart nasıl kurulur işini kendiniz yapmaya kalkışmayın çünkü ileride hatalı kurulumlardan dolayı her şeye 2 kat ücret ödemek zorunda kalırsınız.Opencart nasıl kurulur ya da nasıl kurulmalıdır söz konusu bu ise, opencart ana web sitesinden opencart dosyalarını indirin, daha sonra mysql kurun ve seçtiğiniz tema ile yazılım entegresini yapın. Eksik olan modülleri de opencart sisteminden veya Opencart Global gibi kurumsal firmalardan edinerek tüm sistemlerinize entegre ettirerek her şeyi hazırlayabilirsiniz.

S.S.S

Opencart modül indirme nasıl yapılır?

Opencart modül indirme işlemleri seçeceğiniz kaynaktan ki bu kaynak genellikle opencart marketplace olacaktır, gerekli modülü seçip opencart yapınızın içerisine upload ettikten sonra modüller ve modifikasyonlar kısmından modülü kur demeniz şeklinde başarıyla kurulmaktadır.

Opencart tema indirme nasıl yapılır?

Opencart tema indirme işlemleri seçeceğiniz bir kaynaktan ki bu kaynak genellikle themeforest gibi opencart global gibi kaynaklar olacaktır, temanızı satın alıp daha sonra ise indirme işlemi yaparak dosyaları download ettikten sonra kurulum aşamasına geçerek yapılmaktadır.

Opencart modül kurma işlemi nasıl yapılır?

Opencart içerisine download ettiğiniz modülü, sistem dosyalarının içerisine attıktan sonra, sisteminizn içerisine girerek modüller ve modifikasyonlar kısmından modülü kur demeniz yeterli olacaktır.

Hayırlı ve Bol Kazançlar dileriz...